Projekty domów

Wpisy

 • poniedziałek, 16 stycznia 2017
  • Grupa PJK – skrzynki na listy według indywidualnego projektu

   Firma PJK jest ważnym producentem skrzynek na listy oraz innych urządzeń niezbędnych dla poczty. Asortyment produktów PJK jest bardzo duży firma zaopatruje spółdzielnie mieszkaniowe, budowy, i wspólnoty. W swojej ofercie PJK ma także wiele produktów wykonanych ze stali nierdzewnej. Cały asortyment firmy zyskał uznanie nie tylko w kraju ale i w Europie. PJK jest przedsiębiorstwem, które działa na rynku od 40 lat swoje usługi świadczy w sposób profesjonalny starając się wyjść naprzeciw potrzebom i wygodzie dla klienta. Firma PJK działa kompleksowo klient po dokonaniu zakupu ma zagwarantowany serwis oraz możliwość skorzystania z usługi montażu zakupionego produktu przez specjalistę z firmy.

    

   Produkcja skrzynek na listy

    

   skrzynki na listy PJK

    

    

   PJK do swojej produkcji używa wysokiej klasy materiałów krajowych i sprowadzanych z zagranicy. Zatrudnieni tu specjaliści z dużym profesjonalizmem wykonują wszystkie zamówienia i usługi. W przedsiębiorstwie działa park maszynowy wyposażony w najnowocześniejsze maszyny. Są to urządzenia sterowane numerycznie oraz roboty przemysłowe. Firma cały czas się rozwija wprowadzając do swojej produkcji najnowsze technologie. Każdy wykonany tu produkt podlega ścisłej kontroli jakości. Dlatego wychodzące stąd wyroby są wysokiej jakości i cieszą się uznaniem wśród odbiorców polskich i zagranicznych. PJK realizuje zamówienia pojedynczych skrzynek na list oraz zamówienia mnogie, które są realizowane ekspresowo.

    

   Oferowane produkty przez PJK:

    

   • Skrzynki na listy podtynkowe
   • Skrzynki na listy natynkowe
   • Skrzynki na listy przerzutowe
   • Skrzynki wolnostojące
   • Urządzenia pocztowe
   • Wrzutniki na listy

    

   Skrzynki na listy zewnętrzne są produkowane z blachy ocynkowanej i powlekane lakierami poliestrowymi. Wysoka jakość powłoki jest możliwa dzięki urządzeniem do lakierowania proszkowego i utwardzania . Dzięki temu lakier staje się wysoce odporny na zmiany atmosferyczne. Przed przystąpieniem do lakierowania powierzchnia zostaje dokładnie odtłuszczana. Takie procedury sprawiają, że oferowane przez PJK skrzynki na listy są niezwykle trwałe i solidne w użytkowaniu.

    

   Inne oferowane produkty:

   • Elementy architektury
   • Gabloty informacyjne
   • Litery, Cyfry
   • Oznakowania budynków i lokali
   • Kosze na ulotki
   • Wyroby nierdzewne - zaprojektowane

    

   Materiały stosowane do produkcji o różnym wykończeniu: stalowe – lakierowane, nierdzewne -H17 kwasoodporne – V2A, szkło hartowane.

    

   Klienci zaopatrujący się w wyroby firmy PJK mają zagwarantowaną możliwość zakupu wszystkich części zamiennych oraz ich serwisowania na terenie kraju i za granicą. PJK na swoje produkty daje dwa lata gwarancji na korozję. Skrzynki wykonane z blach kwasoodpornych udzielana jest dożywotnia gwarancja.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   beataukowska
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 16 stycznia 2017 14:01
 • wtorek, 12 kwietnia 2016
 • czwartek, 15 maja 2014
  • Gotowe projekty domów

   Popularnym sposobem na pozyskanie projektu domu jest zakup gotowego rozwiązania. Wiele pracowni architektonicznych poza ofertą współpracy przy tworzeniu od podstaw projektu zdecydowało się na rozwinięcie szerokiej ofert, w której możemy kupić gotowy projekt.

    

   Czy warto korzystać z gotowych projektów domów

   Teraz nasuwa się pytanie czy warto inwestować w gotowy projekt domu? W moim przekonaniu warto, szczególnie gdy mamy ograniczony budżet na budowę domu oraz nie chcemy wprowadzać do domu całkowicie innowacyjnych rozwiązań związanych z jego ogólnym kształtem.

    

   Gotowy projekt domu, a projektowanie od podstaw

   Nie ma się oszukiwać, że większość domów jest do siebie podobna. Ciężko znaleźć projekt, który byłby całkowicie oderwany od kilku stałych schematów. W przypadku ograniczonego budżetu i tak nie zdecydujemy się na całkowicie innowacyjny wygląd ponieważ takie rozwiązania wpłyną znacząco na wzrost kosztów. Przeglądając setki gotowych projektów nabierzemy pewności co do tego jaki dom chcemy posiadać, poznamy od razu specyfikację i różnice między projektami. W rezultacie kupując projekt robimy to świadomie kształtując przy okazji nasze wymagania.

    

   W przypadku projektowania przez architekta od podstaw musimy polegać więcej na jego wiedzy, a zarazem wytłumaczyć mu nasze wymagania względem domu. Wbrew pozorom ciężko określić wymagania dotyczące projektu domu, dlatego często prowadzi to do nieporozumień między architektem i klientem. Wszystkie niedopowiedzenia dotyczące projektu zostają do rozwiązania w kwestii projektanta, dlatego decydując się na współprace musimy wiedzieć dokładanie czego oczekujemy od naszego domu.

    

   Powyższy akapit jest tylko potwierdzeniem tego, że wybór gotowych projektów domów zaoszczędzi nam czas, a co za tym idzie również pieniądze. Współpraca z architektem zawsze wiąże się z oczekiwaniem na wykonanie projektu, a następnie zostają naniesione poprawki względem naszych sugestii. Kupując gotowy projekt przechodzimy od razu do ewentualnych poprawek nawiązując współprace z dowolnym architektem. Kolejna kwestia przemawiająca za wyborem gotowego projektu domu to wizualizacja, których tysiące znajdziemy na stronach oferujących sprzedaż projektów. Wizualizacja sprawia, że od razu widzimy jak będzie wyglądał nasz dom, pozwala to na dokładny wybór. Gotowy projekt domu to również szczegółowe parametry techniczne, które mogą posłużyć Ci jako dodatkowe kryteria wyboru.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   beataukowska
   Czas publikacji:
   czwartek, 15 maja 2014 09:59
 • czwartek, 17 kwietnia 2014
 • poniedziałek, 14 kwietnia 2014
  • Projekt domu letniskowego Palmas

   Projekt domu letniskowego Palmas jest prostym rozwiązaniem z nowoczesnymi elementami wykończeniowymi. Szkielet budynku Palmas jest murowany i zapewnia możliwość całorocznego użytkowania ze względu na dobrą izolację. Dach projektu jest płaski z delikatnym 3 stopniowym nachyleniem zapewniającym odpływ wody. Wysokie i szerokie okna zapewniają wewnątrz budynku dużo światła. Jako domek letniskowy Palmas bardzo dobrze sprawdza się do długiego wypoczynku na zacisznym tarasie. Projekt domu jest parterowy, nie ma garażu oraz piwnicy. Powierzchnia użytkowa to 21m², ogrzewanie odbywa się za pomocą gazu.

    

   Projekt domu letniskowego Palmas

    

    

   Plan projektu domu Palmas

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Autor(ka):
   beataukowska
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 14 kwietnia 2014 09:23
 • piątek, 11 kwietnia 2014
  • Moda na domy energooszczędne

   Energooszczędność jest dziś na rynku bardzo ważnym elementem, a nawet nie boje się użyć słów: energooszczędność jest modna. Nasilające się kampanie w UE związane z ochroną środowiska i rosnące ceny za energię odciskają piętno na większości z nas. Z pewnością znajdą się osoby, które podając za przykład międzynarodowe korporację powiedzą, że kwestię ochrony środowiska są powiązane z nimi i bez pomocy z ich strony nie da się znacząco poprawić jakości środowiska w jakim żyjemy.
   Więcej »

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Autor(ka):
   beataukowska
   Czas publikacji:
   piątek, 11 kwietnia 2014 08:33
 • wtorek, 08 kwietnia 2014
  • Nowoczesny i ekonomiczny

   Nowoczesny dom

   Prezentowany dom posiada nowoczesny i całkowicie nowatorski wygląd, trudno znaleźć podobnie wyglądający budynek. Projekt zakłada niski koszt związany z budową jest to ekonomiczne oraz szybkie postawienie domu. DOMO bo tak nazwali go projektanci można postawić zarówno na działce w celu spędzania czasu rekreacyjnie jak i stałego mieszkania.

   Dom w środku oferuje nam spory salon (23 m²), oddzieloną od niego kuchnię (6m²) i łazienkę mającą 5m². Salon posiada bezpośrednie szerokie przejście do sypialni (15m²). Podsumowując DOMO jest rozwiązaniem dla osób chcących szybko i oszczędnie stać się posiadaczem niewielkiego lecz nowoczesnego domu, który posiada ciekawy wygląd.

   Nowoczesny plan domu

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Autor(ka):
   beataukowska
   Czas publikacji:
   wtorek, 08 kwietnia 2014 14:04
 • poniedziałek, 07 kwietnia 2014
  • Projekt domu Mag2G

   Projekt domu Mag2G jest mało popularnym wyborem wśród klientów. Mag2G kierowany jest do mniejszego grona klientów, którzy poszukują innowacyjnego wyglądu. Przód domu jest zaokrąglony, dość znacznej wielkości garaż pozwala na przechowywanie dwóch samochodów. Projekt domu ma również niecodzienny podział stref na nocne i dzienne, które znajdują się na parterze. Projekt domu Mag2G posiada poddasze, które doskonale nadaje się na powierzchnie rekreacyjną, miejsce na bankiety lub pracownie. Poddasze posiada również dwie garderoby i antresole. Parter domu posiada zagospodarowane miejsce na duży salon, sypialnie, łazienkę oraz kuchnię ze spiżarnią. 

   projekt-domu-mag2g.png

    

    

   

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Autor(ka):
   beataukowska
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 07 kwietnia 2014 18:34
  • Projekt domu weselnego

   Projekt tego domu jest oparty na założeniach przyjmujących prowadzenie domu weselnego. Posiada on podział pomieszczeń umożliwiający w prosty sposób obsługę gości przez pracowników domu weselnego. Duże wnętrze umożliwia aranżację dużej sali do tańczenia. W kuchni istnieje wystarczająco dużo miejsca na większe urządzenia typu zmywarka naczyń. Projekt tego domu weselnego bardzo dobrze komponuje się z zadbanym ogrodem. Projekt domu zakłada ekonomiczne ogrzewanie węglem.

    

   Projekt domu weselnego

    

   Powierzchnia użytkowa 660 metrów kwadratowych, parter i poddasze. Technologia wykonania to murowanie, kąt nachylenia dachu to 45 stopni przy 12 metrach wysokości budynku. 

   Parter domu weselnego

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Autor(ka):
   beataukowska
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 07 kwietnia 2014 15:53